ШАНОВНІ АВІАПАСАЖИРИ!

Адміністрація аеропорту нагадує, що реєстрація на рейси починається: на внутрішні рейси- за 2 години, на міжнародні рейси - за 2,5 години до вильоту. Реєстрація закінчується: на внутрішні рейси - за 30 хв., на міжнародні рейси - за 40 хв. до вильоту літака. Наполегливо рекомендуємо прибувати в аеропорт заздалегідь для проходження реєстрації та контролю на авіаційну безпеку.

Розклад руху літаків


Наведена інформація потребує уточнень. Довідки можна отримати за телефонами що вказані під таблицею. Розклад наведено за київським часом.
ДЕНЬ
ВИЛІТ
ПРИЛІТ
НАПРЯМОК
№ РЕЙСУ
КИЇВ (ua)
Щоденно 7:00 8:15 Ів.Франківськ - Київ AUI 082
19:35 20:55 Київ - Ів.Франківськ AUI 081
10:20 11:50 Київ - Ів.Франківськ AUI 079
15:30 17:00 Ів.Франківськ - Київ AUI 080
АЛІКАНТЕ (es)
Неділя 21:55 01:40 Ів.Франківськ - Аліканте AUI 935
Понеділок 02:30 06:00 Аліканте - Ів.Франківськ AUI 936
Середа 21:55 01:40 Ів.Франківськ - Аліканте AUI 935
Четвер 02:30 06:00 Аліканте - Ів.Франківськ AUI 936
Четвер 22:20 02:05 Ів.Франківськ - Аліканте AUI 935
П'ятниця 02:55 06:20 Аліканте - Ів.Франківськ AUI 936
АНТАЛІЯ (tr)
(чартерний рейс)
Вівторок 23:55 02:15 Ів.Франківськ - Анталія AUI 8561
Середа 03:15 05:30 Анталія - Ів.Франківськ AUI 8562
субота 23:55 02:15 Ів.Франківськ - Анталія AUI 8561
Неділя 03:15 05:30 Анталія - Ів.Франківськ AUI 8562
ВАЛЕНСІЯ (es)
Понеділок 21:55 01:35 Ів.Франківськ - Валенсія AUI 939
Вівторок 02:35 06:00 Валенсія - Ів.Франківськ AUI 940
П'ятниця 21:55 01:35 Ів.Франківськ - Валенсія AUI 939
Субота 02:35 06:00 Валенсія - Ів.Франківськ AUI 940

* примітки


Квитки можна придбати в касах:

Контроль на авіаційну безпеку

З метою забезпечення безпеки цивільної авіації як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах проводиться контроль на безпеку. Контролю підлягають усі пасажири (у тому числі транзитні і трансферні), їхня ручна поклажа, багаж, всі особисті речі.

Пасажири, які не пройшли контроль на безпеку або не подали для цього ручну поклажу, багаж та інші речі, що належать їм, до посадки на борт повітряного судна не допускаються.

Перелік небезпечних предметів і речовин, заборонених до перевезення повітряним транспортом

Предмети і речовини, заборонені до перевезення пасажирами та членами екіпажів повітряних суден

 1. Ракетниці, пристрої світлових сигналів, пістолети порохові будівельно-монтажні, газові балончики, що містять нервово-паралітичні, сльозоточиві, отруйні та сильнодіючі гази.
 2. Електрошокові пристрої всіх видів, крім медичної реанімаційної апаратури (дефібрилятори).
 3. Електронно-променева зброя всіх видів.
 4. Вибухові речовини, сполуки, споряджені ними предмети, засоби підриву:
  • порох усіх видів, марок і зразків у будь-якій упаковці, тарі (незалежно від кількості);
  • капсули до мисливських набоїв;
  • капсули-детонатори всіх зразків;
  • електродетонатори всіх зразків;
  • електрозапалювачі;
  • шнури вогнепровідні та детонаційні;
  • детонатори та запали до боєприпасів;
  • боєприпаси всіх видів і зразків;
  • боєприпаси навчальні та імітаційні;
  • тротил, тол, динаміт, амонал, гексоген, інші вибухові речовини військового і промислового призначення, саморобні вибухові суміші, споряджені ними речовини і предмети;
  • піротехнічні засоби: ракети сигнальні і освітлювальні, фальшфеєри, димопатрони, шашки посадочні, сірники термітні, сірники підривника, петарди залізничні, вогні бенгальські, вогні феєрверку, люскугелі, вироби піротехнічні побутові та подібні до них предмети і саморобні засоби та вироби.
 5. Гази стиснені та скраплені для побутового і промислового використання — пропан-бутан, азот, неон, аргон, кисень, хлор, крім тих, що перевозяться медичними бригадами для подання невідкладної допомоги населенню.
 6. Легкозаймисті рідини — бензин, гас, ацетон, метанол, метиловий ефір, гальмівна рідина, сірковуглець, ефіри, органічні розчинники, всі види клеїв та герметиків, що містять легкозаймисті (самозаймисті) компоненти.
 7. Займисті тверді речовини:
  • речовини, які під дією води виділяють тепло та самозаймаються, калій, натрій, кальцій металічний, їх сплави, кальцій фосфористий та речовини з подібними властивостями;
  • фосфор білий, жовтий та інші речовини, віднесені до займистих твердих речовин;
  • нітроцелюлоза промислова суха, колоїдна та волога незалежно від вмісту розчинника.
 8. Отруйні та сильнодіючі речовини:
  • отруйні та сильнодіючі речовини в будь-якому фізичному стані незалежно від форми та якості їх упаковки;
  • бруцин, нікотин, стрихнін, формалін, антифриз, етиленгліколь, ртуть, ціанисті препарати, циклон, ціанплав та речовини з подібними властивостями.
 9. Їдкі та корозійні речовини:
  • неорганічні кислоти — соляна, сірчана, азотна та їх суміші;
  • фтористоводнева (плавикова) кислота;
  • луги всіх видів — калієві, натрієві та подібні до них хімічні сполуки;
  • препарати для травлення металів, хлорне вапно, електроліт акумуляторний та речовини з подібними властивостями;
  • хімічні речовини для видалення лаків і фарб з покритої ними поверхні.
 10. Радіоактивні речовини і матеріали будь-яких ступеня потенційного ризику, форми виготовлення чи фізичного стану та фізичних властивостей.
 11. Усі інші речовини, сполуки та предмети, що підпадають під ознаки пойменованих вище, а також ті, на які виробник розповсюджує особливі умови зберігання, транспортування та використання, що викликають сумніви в безпеці їх перевезення, як ті, що можуть бути використані для вибуху, підпалу або створення іншої загрози безпеці життя та здоров’я пасажирів і членів екіпажу повітряного судна.

Предмети і речовини, заборонені до перевезення пасажирами та членами екіпажів у пасажирському салоні, але дозволені до перевезення у багажу

 1. Вогнепальна зброя (в тому числі бойова, мисливська, спортивна), пневматична, газова зброя, пістолети та револьвери, призначені для відстрілу патронів, споряджених гумовими або аналогічними за властивостями кулями, холодна зброя всіх видів та конструктивно подібні до неї вироби, патрони та запасні частини до зброї, а також навчальна, вихолощена, музейна, сувенірна, колекційна та бутафорська зброя за наявності у фізичної або юридичної особи відповідного дозволу на її зберігання, носіння та перевезення, рушниці і пістолети для підводного полювання.

  Перевезення зброї регламентується інструкцією, затвердженою центральним органом виконавчої влади в галузі транспорту.

 2. Колючі та ріжучі предмети, зокрема:
  • манікюрні ножиці та пилочки;
  • голки для медичних ін’єкцій;
  • в’язальні спиці;
  • металеві столові ножі;
  • штопори;
  • пристрої та іграшки, що імітують усі види зброї;
  • запальнички у вигляді пістолета, іншого виду зброї;
  • предмети із затупленими кінцями, якими можна нанести тілесні ушкодження.

Перевезення рідин

У ручній поклажі дозволено перевезення рідин, гелів, аерозолів в індивідуальній упаковці, кожна об’ємом, що не перевищує 100 мл.

Також для перевезення в ручній поклажі дозволені товари, які придбано в магазинах «Duty Free», якщо вони упаковані в надійно запечатані пластикові пакети з прикріпленими до них чеками.

Рідини, заборонені для перевезення в ручній поклажі, обсягом, що перевищує 100 мл

Пасажиру дозволено для перевезення

Правила перевезення тварин

center

Про перевезення тварини на борту літака пасажиру необхідно повідомити під час придбання авіаквитка.

Пасажиру одночасно дозволено провозити не більше двох тварин. Всі питання про дозвіл на ввезення даного виду і породи тварини уточніть в консульстві країни призначення.

Пасажир повинен мати сертифікат, виданий компетентним державним закладом, та інші документи, необхідні для ветеринарних органів країни, на територію (з території або через територію) якої здійснюється перевезення.

Кількість відповідних багажних місць для перевезення тварин на кожному повітряному судні різне, тому у перевізника варто поточнювати гарантії та норми транспортування.

У салоні літака дозволено перевозити тварин у контейнері загальною вагою не більше 5 кг.

Вартість перевезення тварин

Маса супроводжуваних тварин і птахів, у тому числі маса контейнерів (клітини) і їжі, не включається в норму безкоштовного провозу багажу. Тварина зважують разом з контейнером.

Вартість перевезення залежить від загальної ваги.

Перевезення тварин оплачується в касі наднормативного багажу в залі реєстрації.

Безкоштовно перевозяться собаки-поводирі без клітки понад норму безкоштовного провозу багажу за умови, що на такий собаці є нашийник та намордник і вона знаходиться на повідку у власника.

Для перевезення тварин або рослини необхідно пройти фіто- і ветеринарний контроль.
Стійки карантину тварин та фітоконтроль розташовані в лівому крилі аеровокзального комплексу в зоні отримання багажу міжнародних ліній.

Паспортний контроль

Пасажири міжнародних рейсів проходять паспортний контроль у пунктах пропуску на державному кордоні України паспортного контролю по документах, що дають право на перетинання кордону України.

Порядок перетинання державного кордону України й перелік необхідних документів визначаються міжнародними договорами, а також чинним законодавством України.

Для громадян України такими документами є:

У передбачених міжнародними договорами випадках, замість перерахованих документів, громадянами України можуть використовуватися інші документи на право виїзду з України й в’їзду в Україну.

У випадку втрати громадянином України перерахованих документів за кордоном, документом, що забезпечують право на в’їзд в Україну, є спеціальне свідоцтво, що видається консульською установою МЗС України за кордоном.

У ході паспортного контролю службові особи КПП мають право з’ясовувати наявність обмежуючих обставин, по яких громадянинові може бути тимчасово відмовлене у в’їзді в Україну.

Особи, які намагаються проникнути на повітряні судна закордонного напрямку поза паспортним контролем, або які пред’явили на паспортному контролі чужі або недійсні документи, вважаються порушниками Державного кордону. Використання підроблених або чужих паспортів спричиняє їхнє обов’язкове вилучення прикордонними нарядами. Порушники кордону несуть відповідальність відповідно до діючого законодавства України.

Іноземці, що в’їжджають в Україну, виїжджають із України, і направляються транзитом по її території через пункти пропуску на державному кордоні по національному паспорту при наявності відповідної візи, якщо інший порядок в’їзду й виїзду не встановлений законодавством України.

Громадяни держав, з якими Україною укладені міжнародні договори про взаємні безвізові поїздки, в’їжджають в Україну по дійсному національному паспорту у випадку наявності належним чином оформленого запрошення від юридичних і фізичних осіб в Україні, якщо інше не передбачене міжнародним договором України. Докладну інформацію про порядок в’їзду в Україну можна одержати
в консульському закладі України за кордоном.

Внутрішні паспорти й ідентифікаційні картки іноземних держав не є документами на право перетинання державного кордону України.

Особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, за кордон виїжджають по посвідченню «особи без громадянства для виїзду за кордон», і по візі на виїзд із України.

Транзитний проїзд іноземців через територію України дозволяється при наявності в них транзитної української візи, візи країни призначення, проїзних квитків або інших документів, які підтверджують транзитний характер поїздки, якщо інше не передбачене законодавством України.

Транзитним проїздом уважається перебування в Україні в межах певного в проїзному квитку часу, а у випадку відсутності квитка – строку, фактично необхідного для перетинання території України на відповідному виді транспорту. У всіх випадках строк транзитного проїзду через територію України не повинен перевищувати трьох діб.

Про втрату на території України національного паспорта іноземець повинен негайно повідомити організації, що його приймає, органу внутрішніх справ і в посольство своєї країни в Україні для одержання документів на виїзд на Батьківщину.

Іноземцеві, що при одержанні в’їзної візи України або інших документів на право в’їзду в Україну подав про себе або про мету своєї поїздки недостовірні відомості, компетентними органами України може бути відмовлене у в’їзді в Україну.

При проходженні паспортного контролю іноз емцемприкордонне наряд видає йому реєстраційний вкладиш для закордонного паспорта, який необхідно пред’явити прикордонникам при виїзді з України. Наявність такого вкладиша істотно скорочує час проходження паспортного контролю.

Дотримання пасажирами цих правил допоможе істотно зменшити час на прикордонні формальності.

Правила проходження паспортного контролю в аеропорту викладені на сайті Державної прикордонної служби України.

Митний контроль

Пам’ятка для пасажирів літаків міжнародного сполучення <>pДана Пам’ятка підготовлена спеціально для ознайомлення Вас з основними митними правилами, заощадження Вашого часу та уникнення можливих непорозумінь. Проходження митного контролю передбачає здійснення Вами усного або письмового декларування товарів та предметів, які Ви перевозите у ручній поклажі або у супроводжуваному багажі. Для зручності пасажирів у міжнародних аеропортах запроваджені смуги руху:зелений та червоний коридори.

Ви маєте самостійно обрати коридор в залежності від того, що ви перевозите разом із собою.

ЗЕЛЕНИЙ КОРИДОР:

якщо ви ввозите особисті речі:

ЧЕРВОНИЙ КОРИДОР

якщо ви ввозите:

Товари та предмети, на які необхідні дозвільні документи:

 • Товари, загальна вартість яких менше 1 000 євро та ввозяться частіше одного разу протягом однієї доби, а також загальна вартість яких перевищує 1000 євро;

 • Готівкову валюту України або іноземну валюту в сумі понад 10 000 євро (в еквіваленті) на одну особу;

 • Дорогоцінні метали, дорогоцінне каміння та вироби з них;

 • Домашні тварини за наявності оригіналів міжнародних ветеринарних сертифікатів країн, з яких походять ці тварини.

 • Проходження «червоного коридору» передбачає заповнення громадянами митної декларації, а у разі наявності товарів, які перевищують встановлені норми – і сплату податків.

 • При цьому, якщо Ви ввозите товари:

  Пiд час проходження митного контролю у мiжнародних аеропортах:

  Такі дії розцінюються, як вчинення контрабанди, за яке законодавством України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі з конфіскацією предметів контрабанди.

  Не дозволяється ввозити на територію України

  1. товари та особисті речі, для пропуску яких потрібні дозвільні документи (ліцензії, сертифікати, довідки, свідоцтва тощо), без їх наявності;

  2. для вільного обігу в будь-яких обсягах живі тварини, продукти тваринного й рослинного походження, готові харчові продукти, алкогольні та безалкогольні напої, оцет, тютюн та його замінники, жири, олії та інше.

  Правила проходження митного контролю в аеропорту викладені на сайті Державної митної служби України.

  Пакування багажу

  Щоб ваш багаж не пошкодився під час подорожі, ми рекомендуємо скористатись послугами пакування багажу в аеровокзалі

  Оформлення багажу

  Весь багаж, включаючи ручну поклажу, необхідно пред’явити на реєстрації персоналу авіакомпанії чи хендлінгової компанії. Багаж, що приймається авіакомпанією до перевезення, маркується багажною биркою. Представник авіакомпанії повинен видати вам відривний талон багажної бирки для ідентифікації вашого багажу в аеропорту прибуття.

  Перед реєстрацією бажано упакувати багаж та закрити на замки. Цінні речі, ділові папери, ліки, ювелірні вироби рекомендується перевозити в ручній поклажі.

  Норми перевезення багажу встановлює авіакомпанія. Умови перевезення понаднормативного багажу слід уточнювати у авіакомпанії.

  При здійсненні оплати за понаднормативний багаж з пасажирів може стягуватися додаткова оплата на користь обслуговуючої компанії.

  Авіакомпанія-перевізник може відмовити в перевезенні багажу, що містить заборонені предмети.

  Ручна поклажа

  Ручна поклажа повинна відповідати нормам авіакомпанії-перевізника та вимогам авіаційної безпеки.

  Окрім ручної поклажі, дозволяється перевозити дамську сумку, парасольку, друковані видання для читання під час польоту, фотоапарат, відеокамеру, ноутбук, пакет з покупками із Duty-free, дитяче харчування, пальто чи плащ.

  Негабаритний багаж

  Щодо особливостей перевезення негабаритного багажу просимо звертатися до компанії-авіаперевізника.